Алмазне свердління витяжки в Рівному 

Наша компанія   “HINIX”- це надійна і виконавча організація, яка має великий досвід роботи з алмазним обладнанням, кваліфікованих і грамотних співробітників, а також професійне устаткування. Наша компанія  “HINIX” пропонує професійне виконання алмазного свердління витяжки в Рівному, щоб клієнт міг насолоджуватися швидким та якісним результатом. 

Цінова політика 

Вартість робіт з алмазного свердління витяжки в Рівному можна дізнатися з прайс-листа або зателефонувавши за вказаним контактним номером телефону адміністратору, який може більш детально сказати про вартість і терміни виконання.

Конкретну і точну вартість робіт можна дізнатися тільки після приїзду майстра, який оцінить масштаб роботи, складність виконання і проведе детальні підрахунки. 

Для чого використовується алмазне свердління витяжки в Рівному? 

Алмазне обладнання почало користуватися популярністю і затребуваністю після того, як були доведені його переваги, а також збільшена швидкість оброблення різного рівня складності. Алмазне буріння — це метод, який можна віднести до надійних і безпечних технологій. Завдяки унікальній формі коронки, а також напиленню отвори виходять ідеально рівними і відповідають заданим параметрам. 

За допомогою алмазного методу можна прокладати отвори не тільки під вентиляцію, але й під: 

 • труби; 
 • електрику; 
 • інженерні комунікації.

Переваги методу і способи створення отворів під вентиляцію 

Варто відзначити, що обладнання відноситься до безударного, тому під час робіт не відбувається навантаження на стіну від ударної хвилі і підвищеної вібрації, які можуть знизити термін експлуатації будівлі і знизити міцність конструкції. 

Для того щоб виконати алмазне свердління витяжки у Рівному, наша компанія  “HINIX” використовує спеціалізоване обладнання, а також професійні установки, які можуть працювати від простих 220-вольтових розеток. 

Методи свердління 

Наша компанія  “HINIX” пропонує два актуальних методи свердління: 

 • сухий; 
 • мокрий. 

Для роботи мокрим способом необхідно мати підведення води і розетку. Алмазне свердління витяжки в Рівному виконується завдяки постійному обертанню води і коронки, яка охолоджується за рахунок подачі води. При цьому весь пил осідає на підлозі і приміщення залишається чистим. 

Для робіт сухим способом використовуються установки, які залежно від обсягу створюваного отвору можуть закріплюватися або притулятися до стіни. Під час робіт коронку остуджують завдяки холодному і сильному потоку повітря. А пил і інші частинки відразу ж поглинаються пилососом високої потужності. Тому роботи можуть проводитися в кімнатах зі зробленим ремонтом.

Чому варто співпрацювати з нашою компанією?

Наша компанія  “HINIX” відрізняється від інших організацій: 

 • професійною апаратурою; 
 • різноманітністю устаткування, коронок, свердел і інших додаткових аксесуарів;
 • надає послуги алмазного свердління витяжки по всій території України; 
 • працює з приватними і юридичними особами; 
 • пропонує якісні та доступні ціни на виконання складних робіт; 
 • всі завдання виконуємо в суворо поставлені терміни, затверджені в договорі. 

Наша компанія  “HINIX” створює комфортні умови для співпраці, шукає індивідуальний підхід для кожного клієнта, а також дозволяє швидко і ефективно виконати навіть найскладніші і непередбачувані завдання. 

Чи готові зробити швидко і якісно за доступні засоби алмазне свердління витяжки в Рівному? Тоді варто зателефонувати за вказаним номером телефону на сайті і замовити розрахунок вартості або виїзд майстра на об’єкт.

Наши телефоны:

☎(096)188-25-25 (Viber)
☎(093)050-25-25
☎(066)622-25-25

Работаем во всех городах Украины:

Киев, Винница, Кропивницкий, Запорожье, Ивано-Франковск, Луцк, Львов, Николаев, Одесса, Полтава, Ровно, Днепр, Сумы, Тернополь, Ужгород, Харьков, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Белая Церковь, Белогородка, Березовка, Бобрица, Борисполь, Боярка, Бровары, Буча, Васильков, Вита-Почтова, Вишеньки, Ворзель, Вышгород, Гатное, Глеваха, Гнедин, Гора, Гореничи, Гостомель, Зазимье, Иванковичи, Иванков, Ирпень, Княжичи, Козин, Колонщина, Крушинка, Крюковщина,Лебедевка, Лесники, Летки, Лютеж, Мила, Немешаево, Новоселки, Новые Безрадичи, Новые Петровцы, Осещина, Петровское, Петропавловская Борщаговка, Плюты, Погребы, Подгорцы, Процев, Рожны, Романков, Рославичи, Софиевская Борщаговка, Старые Безрадичи, Стоянка, Счастливое, Тарасовка, Ходосовка, Хотов, Хотяновка.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

32 − 22 =

Позвонить