Алмазне свердління пінобетону в Черкасах 

Пінобетон — будівельний матеріал, зовні схожий на звичний бетон, що відрізняється пористістю. Матеріал характеризується екологічністю, легкістю кладки, швидкістю виконання робіт. Але щоб зробити в ньому отвір, необхідно скористатися технікою, яка не порушить цілісність пінобетону і дозволить виконати роботи акуратно. 

Компанія  “HINIX” готова запропонувати якісне виконання отворів будь-якого діаметру завдяки використанню методу алмазного свердління пінобетону в Черкасах. 

Чому варто вибрати нас 

Компанія  “HINIX” надає послуги по всій території країни і пропонує виконання алмазного свердління піноблоку в Черкасах в зручний час для клієнта, можливе виконання робіт під ключ. 

Перед початком співпраці підписується договір, обговорюється вартість робіт і складається чіткий план дій. 

Вартість послуг на алмазне свердління піноблоку в Черкасах розраховується індивідуально для кожної людини, оскільки обсяг робіт, складність виконання поставлених завдань різноманітна. Ми пропонуємо увазі прайс-лист, завдяки якому можна порахувати приблизну вартість робіт. 

Де можна застосувати алмазне свердління піноблоку 

Алмазне свердління піноблоку в Черкасах можна використовувати в будь-якій сфері будівництва для прокладання різних комунікацій: 

  • газопостачання; 
  • водопостачання; 
  • каналізаційних труб; 
  • опалення; 
  • електричних мереж. 

Алмазне свердління піноблоку – більш щадний спосіб створення отворів під комунікації або вентиляцію, оскільки коронка з алмазним напиленням рівномірно проникає вглиб стіни і не псує цілісність пористого матеріалу.

Переваги алмазного свердління піноблоку 

Завдяки застосуванню алмазного свердління піноблоку в Черкасах можна не тільки відмовитися від ударної руйнівної сили і вібрації, а також від: 

  • зайвого шуму; 
  • бруду і пилу; 
  • обробки країв отвору. 

Варто відзначити, що виконується алмазне буріння піноблоку в Черкасах за допомогою професійного обладнання та алмазних коронок, які дозволяють виконувати роботи під кутом в 45 або 90 градусів, а також дають можливість виконувати роботи як в горизонтальній площині, так і у вертикальній. 

Методи свердління 

Існує два методи свердління: мокрий, під час якого подається вода на коронку для її охолодження, і сухий, де прорізування відбувається з допомогою алмазної коронки, яка охолоджується завдяки постійній подачі повітря. 

Обидва методи вважаються універсальними, простими і безпиловими, оскільки в першому випадку пил осідає на підлогу завдяки волозі, яка поглинається промисловим пилососом, а в другому випадку під час буріння пил відразу потрапляє в будівельний пилосос і не поширюється по кімнаті. 

Висновок 

Для того щоб виконати роботи акуратно, швидко і якісно досить запросити для виконання алмазного свердління піноблоку в Черкасах фахівців нашої компанії  “HINIX”, які за лояльну вартість допоможуть створити отвори будь-якої глибини, діаметра і кута нахилу.

Чи готові  ви отримати професійну допомогу? Тоді телефонуйте за контактним номером телефону і замовляйте послугу алмазного свердління піноблоку у нас!

Наши телефоны:

☎(096)188-25-25 (Viber)
☎(093)050-25-25
☎(066)622-25-25

Работаем во всех городах Украины:

Киев, Винница, Кропивницкий, Запорожье, Ивано-Франковск, Луцк, Львов, Николаев, Одесса, Полтава, Ровно, Днепр, Сумы, Тернополь, Ужгород, Харьков, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Белая Церковь, Белогородка, Березовка, Бобрица, Борисполь, Боярка, Бровары, Буча, Васильков, Вита-Почтова, Вишеньки, Ворзель, Вышгород, Гатное, Глеваха, Гнедин, Гора, Гореничи, Гостомель, Зазимье, Иванковичи, Иванков, Ирпень, Княжичи, Козин, Колонщина, Крушинка, Крюковщина,Лебедевка, Лесники, Летки, Лютеж, Мила, Немешаево, Новоселки, Новые Безрадичи, Новые Петровцы, Осещина, Петровское, Петропавловская Борщаговка, Плюты, Погребы, Подгорцы, Процев, Рожны, Романков, Рославичи, Софиевская Борщаговка, Старые Безрадичи, Стоянка, Счастливое, Тарасовка, Ходосовка, Хотов, Хотяновка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

8 + = 12

Позвонить