Алмазне буріння отвору у Вінниці

Алмазне буріння отвору в Вінниці може стати в нагоді під час капітального ремонту, коли необхідно розширити простір, збільшити розмір дверного або віконного отвору. Наша компанія  “HINIX” пропонує кваліфіковану допомогу фахівців, які мають відповідну освіту, дозволи на роботу і неоціненний досвід, що дозволяє виконувати роботу якісно і професійно.

Де може використовуватися алмазне буріння отворів у Вінниці?

Алмазне буріння отвору в Вінниці може застосовуватися для свердління будь-якого виду матеріалу – м’якого і твердого, наприклад, використовувати даний метод можна для:

 • бетону;
 • залізобетону;
 • цегли;
 • асфальту;
 • каменю;
 • шлакоблоку.

В роботі використовуються коронки, які покриті діамантовою крихтою, що дозволяє плавно і рівномірно, а головне швидко прорізати конструкції будь-якої щільності й товщини.

Алмазне буріння отвору у Вінниці може використовуватися для виготовлення отворів різних розмірів у найтовстіших стінах, а також для прокладання комунікаційних отворів під водопостачання, опалення, вентиляцію, каналізацію, стічні магістралі.

Також використовувати алмазне свердління отвору можна для створення ніш в стінах.

Що являє собою коронка для буріння?

Під час алмазного буріння отвору в Вінниці наші фахівці використовують сучасне обладнання, а також коронки, які мають циліндричну форму і зубці на ріжучій кромці, які під час роботи інструмента дозволяють зробити рівний і точний отвір.

Для того щоб виконати роботи якісно, під час алмазного буріння отвору обладнання додатково закріплюється, щоб зробити точний за розміром і вимогою отвір.

Вартість робіт

Ціна на алмазне буріння отвору у Вінниці доступна для всіх жителів. Ми пропонуємо адекватні ціни, а також швидке вирішення складних завдань. Вартість алмазного буріння отворів розраховується індивідуально, в залежності від об’єму роботи, товщини стіни, а також щільності матеріалу.

Для замовлення та розрахунку вартості виконання робіт достатньо зателефонувати за контактним номером телефону або запросити досвідченого майстра для консультації й вибору найбільш оптимального методу алмазного буріння отвору в Вінниці.

Переваги методу алмазного буріння отвору

Алмазне буріння отворів у Вінниці має ряд переваг, які дозволяють виділити цей метод і зробити його затребуваним.

До переваг варто віднести:

 • ідеально рівний край, який не вимагає додаткової обробки, а також на стінах не лишається сколів і тріщин;
 • під час робіт шум – мінімальний, тому навіть найскладніші роботи будуть проводитися тихо;
 • сміття під час робіт займає мінімум місця, а пил не літає в повітрі, тому що він осідає на підлогу завдяки воді, яка потрапляє на коронку під час роботи, або холодного потоку повітря;
 • під час робіт також відсутні вібрації, які можуть негативно впливати на цілісність будівлі, тому метод вважається щадним.

Технологія алмазного буріння

Під час алмазного буріння отвору використовується:

 • спеціальне обладнання для буріння;
 • коронка;
 • пилотяг.

У нашій компанії  “HINIX” працюють з потужною і професійною технікою тільки досвідчені фахівці, й вони мають належну освіту та необхідні дозволи.

Наша кваліфікована робота.

Хінікс – компанія, яка цінує кожного клієнта, тому пропонує індивідуальний підхід, а також кваліфіковану допомогу за доступною ціною на послуги. Ми створюємо ідеально рівні отвори за заданими параметрами і розмірами, враховуємо можливість розширення отвору, а також посилюємо його при необхідності. Тільки завдяки злагодженій і професійній роботі нашої компанії  “HINIX” під час алмазного буріння отворів у Вінниці виконуються роботи якісно, ​​надійно і безпечно.

 Наши телефоны:

(096)188-25-25 (Viber)

(093)050-25-25

(066)622-25-25

Работаем во всех городах Украины:

Кременчуг, Киев, Винница, Кропивницкий, Запорожье, Ивано-Франковск, Луцк, Львов, Николаев, Одесса, Полтава, Ровно, Днепр, Сумы, Тернополь, Ужгород, Харьков, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Белая Церковь, Белогородка, Березовка, Бобрица, Борисполь, Боярка, Бровары, Буча, Васильков, Вита-Почтова, Вишеньки, Ворзель, Вышгород, Гатное, Глеваха, Гнедин, Гора, Гореничи, Гостомель, Зазимье, Иванковичи, Иванков, Ирпень, Княжичи, Козин, Колонщина, Крушинка, Крюковщина,Лебедевка, Лесники, Летки, Лютеж, Мила, Немешаево, Новоселки, Новые Безрадичи, Новые Петровцы, Осещина, Петровское, Петропавловская Борщаговка, Плюты, Погребы, Подгорцы, Процев, Рожны, Романков, Рославичи, Софиевская Борщаговка, Старые Безрадичи, Стоянка, Счастливое, Тарасовка, Ходосовка, Хотов, Хотяновка.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

88 − 84 =

Позвонить