Алмазне буріння отвору у Вінниці

Алмазне буріння отвору в Вінниці може стати в нагоді під час капітального ремонту, коли необхідно розширити простір, збільшити розмір дверного або віконного отвору. Наша компанія  “HINIX” пропонує кваліфіковану допомогу фахівців, які мають відповідну освіту, дозволи на роботу і неоціненний досвід, що дозволяє виконувати роботу якісно і професійно.

Де може використовуватися алмазне буріння отворів у Вінниці?

Алмазне буріння отвору в Вінниці може застосовуватися для свердління будь-якого виду матеріалу – м’якого і твердого, наприклад, використовувати даний метод можна для:

 • бетону;
 • залізобетону;
 • цегли;
 • асфальту;
 • каменю;
 • шлакоблоку.

В роботі використовуються коронки, які покриті діамантовою крихтою, що дозволяє плавно і рівномірно, а головне швидко прорізати конструкції будь-якої щільності й товщини.

Алмазне буріння отвору у Вінниці може використовуватися для виготовлення отворів різних розмірів у найтовстіших стінах, а також для прокладання комунікаційних отворів під водопостачання, опалення, вентиляцію, каналізацію, стічні магістралі.

Також використовувати алмазне свердління отвору можна для створення ніш в стінах.

Що являє собою коронка для буріння?

Під час алмазного буріння отвору в Вінниці наші фахівці використовують сучасне обладнання, а також коронки, які мають циліндричну форму і зубці на ріжучій кромці, які під час роботи інструмента дозволяють зробити рівний і точний отвір.

Для того щоб виконати роботи якісно, під час алмазного буріння отвору обладнання додатково закріплюється, щоб зробити точний за розміром і вимогою отвір.

Вартість робіт

Ціна на алмазне буріння отвору у Вінниці доступна для всіх жителів. Ми пропонуємо адекватні ціни, а також швидке вирішення складних завдань. Вартість алмазного буріння отворів розраховується індивідуально, в залежності від об’єму роботи, товщини стіни, а також щільності матеріалу.

Для замовлення та розрахунку вартості виконання робіт достатньо зателефонувати за контактним номером телефону або запросити досвідченого майстра для консультації й вибору найбільш оптимального методу алмазного буріння отвору в Вінниці.

Переваги методу алмазного буріння отвору

Алмазне буріння отворів у Вінниці має ряд переваг, які дозволяють виділити цей метод і зробити його затребуваним.

До переваг варто віднести:

 • ідеально рівний край, який не вимагає додаткової обробки, а також на стінах не лишається сколів і тріщин;
 • під час робіт шум – мінімальний, тому навіть найскладніші роботи будуть проводитися тихо;
 • сміття під час робіт займає мінімум місця, а пил не літає в повітрі, тому що він осідає на підлогу завдяки воді, яка потрапляє на коронку під час роботи, або холодного потоку повітря;
 • під час робіт також відсутні вібрації, які можуть негативно впливати на цілісність будівлі, тому метод вважається щадним.

Технологія алмазного буріння

Під час алмазного буріння отвору використовується:

 • спеціальне обладнання для буріння;
 • коронка;
 • пилотяг.

У нашій компанії  “HINIX” працюють з потужною і професійною технікою тільки досвідчені фахівці, й вони мають належну освіту та необхідні дозволи.

Наша кваліфікована робота.

Хінікс – компанія, яка цінує кожного клієнта, тому пропонує індивідуальний підхід, а також кваліфіковану допомогу за доступною ціною на послуги. Ми створюємо ідеально рівні отвори за заданими параметрами і розмірами, враховуємо можливість розширення отвору, а також посилюємо його при необхідності. Тільки завдяки злагодженій і професійній роботі нашої компанії  “HINIX” під час алмазного буріння отворів у Вінниці виконуються роботи якісно, ​​надійно і безпечно.

 Наши телефоны:

(096)188-25-25 (Viber)

(093)050-25-25

(066)622-25-25

Работаем во всех городах Украины:

Кременчуг, Киев, Винница, Кропивницкий, Запорожье, Ивано-Франковск, Луцк, Львов, Николаев, Одесса, Полтава, Ровно, Днепр, Сумы, Тернополь, Ужгород, Харьков, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Белая Церковь, Белогородка, Березовка, Бобрица, Борисполь, Боярка, Бровары, Буча, Васильков, Вита-Почтова, Вишеньки, Ворзель, Вышгород, Гатное, Глеваха, Гнедин, Гора, Гореничи, Гостомель, Зазимье, Иванковичи, Иванков, Ирпень, Княжичи, Козин, Колонщина, Крушинка, Крюковщина,Лебедевка, Лесники, Летки, Лютеж, Мила, Немешаево, Новоселки, Новые Безрадичи, Новые Петровцы, Осещина, Петровское, Петропавловская Борщаговка, Плюты, Погребы, Подгорцы, Процев, Рожны, Романков, Рославичи, Софиевская Борщаговка, Старые Безрадичи, Стоянка, Счастливое, Тарасовка, Ходосовка, Хотов, Хотяновка.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

69 − 67 =

Сверление бетона Киев

Сверление бетона Киев Для того чтобы выполнить сложные строительные работы по созданию отверстий в стене, необходимо иметь не только большой ...

Алмазное сверление Киев

Алмазное сверление Киев Компания Hinix лидирующий представитель строительных услуг в Киеве и Киевской области. Основным вектором работы компания выбрала алмазное ...

Алмазная резка бетона Киев

Алмазная резка бетона Киев Данная технология обработки монолита, бетона или железобетона уже много лет внедрена в комплекс услуг компании «HINIX» ...
Позвонить