Алмазне свердління витяжки в Рівному 

Наша компанія   “HINIX”- це надійна і виконавча організація, яка має великий досвід роботи з алмазним обладнанням, кваліфікованих і грамотних співробітників, а також професійне устаткування. Наша компанія  “HINIX” пропонує професійне виконання алмазного свердління витяжки в Рівному, щоб клієнт міг насолоджуватися швидким та якісним результатом. 

Цінова політика 

Вартість робіт з алмазного свердління витяжки в Рівному можна дізнатися з прайс-листа або зателефонувавши за вказаним контактним номером телефону адміністратору, який може більш детально сказати про вартість і терміни виконання.

Конкретну і точну вартість робіт можна дізнатися тільки після приїзду майстра, який оцінить масштаб роботи, складність виконання і проведе детальні підрахунки. 

Для чого використовується алмазне свердління витяжки в Рівному? 

Алмазне обладнання почало користуватися популярністю і затребуваністю після того, як були доведені його переваги, а також збільшена швидкість оброблення різного рівня складності. Алмазне буріння — це метод, який можна віднести до надійних і безпечних технологій. Завдяки унікальній формі коронки, а також напиленню отвори виходять ідеально рівними і відповідають заданим параметрам. 

За допомогою алмазного методу можна прокладати отвори не тільки під вентиляцію, але й під: 

 • труби; 
 • електрику; 
 • інженерні комунікації.

Переваги методу і способи створення отворів під вентиляцію 

Варто відзначити, що обладнання відноситься до безударного, тому під час робіт не відбувається навантаження на стіну від ударної хвилі і підвищеної вібрації, які можуть знизити термін експлуатації будівлі і знизити міцність конструкції. 

Для того щоб виконати алмазне свердління витяжки у Рівному, наша компанія  “HINIX” використовує спеціалізоване обладнання, а також професійні установки, які можуть працювати від простих 220-вольтових розеток. 

Методи свердління 

Наша компанія  “HINIX” пропонує два актуальних методи свердління: 

 • сухий; 
 • мокрий. 

Для роботи мокрим способом необхідно мати підведення води і розетку. Алмазне свердління витяжки в Рівному виконується завдяки постійному обертанню води і коронки, яка охолоджується за рахунок подачі води. При цьому весь пил осідає на підлозі і приміщення залишається чистим. 

Для робіт сухим способом використовуються установки, які залежно від обсягу створюваного отвору можуть закріплюватися або притулятися до стіни. Під час робіт коронку остуджують завдяки холодному і сильному потоку повітря. А пил і інші частинки відразу ж поглинаються пилососом високої потужності. Тому роботи можуть проводитися в кімнатах зі зробленим ремонтом.

Чому варто співпрацювати з нашою компанією?

Наша компанія  “HINIX” відрізняється від інших організацій: 

 • професійною апаратурою; 
 • різноманітністю устаткування, коронок, свердел і інших додаткових аксесуарів;
 • надає послуги алмазного свердління витяжки по всій території України; 
 • працює з приватними і юридичними особами; 
 • пропонує якісні та доступні ціни на виконання складних робіт; 
 • всі завдання виконуємо в суворо поставлені терміни, затверджені в договорі. 

Наша компанія  “HINIX” створює комфортні умови для співпраці, шукає індивідуальний підхід для кожного клієнта, а також дозволяє швидко і ефективно виконати навіть найскладніші і непередбачувані завдання. 

Чи готові зробити швидко і якісно за доступні засоби алмазне свердління витяжки в Рівному? Тоді варто зателефонувати за вказаним номером телефону на сайті і замовити розрахунок вартості або виїзд майстра на об’єкт.

Наши телефоны:

☎(096)188-25-25 (Viber)
☎(093)050-25-25
☎(066)622-25-25

Работаем во всех городах Украины:

Киев, Винница, Кропивницкий, Запорожье, Ивано-Франковск, Луцк, Львов, Николаев, Одесса, Полтава, Ровно, Днепр, Сумы, Тернополь, Ужгород, Харьков, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Белая Церковь, Белогородка, Березовка, Бобрица, Борисполь, Боярка, Бровары, Буча, Васильков, Вита-Почтова, Вишеньки, Ворзель, Вышгород, Гатное, Глеваха, Гнедин, Гора, Гореничи, Гостомель, Зазимье, Иванковичи, Иванков, Ирпень, Княжичи, Козин, Колонщина, Крушинка, Крюковщина,Лебедевка, Лесники, Летки, Лютеж, Мила, Немешаево, Новоселки, Новые Безрадичи, Новые Петровцы, Осещина, Петровское, Петропавловская Борщаговка, Плюты, Погребы, Подгорцы, Процев, Рожны, Романков, Рославичи, Софиевская Борщаговка, Старые Безрадичи, Стоянка, Счастливое, Тарасовка, Ходосовка, Хотов, Хотяновка.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

23 − = 19

Сверление бетона Киев

Сверление бетона Киев Для того чтобы выполнить сложные строительные работы по созданию отверстий в стене, необходимо иметь не только большой ...

Алмазное сверление Киев

Алмазное сверление Киев Компания Hinix лидирующий представитель строительных услуг в Киеве и Киевской области. Основным вектором работы компания выбрала алмазное ...

Алмазная резка бетона Киев

Алмазная резка бетона Киев Данная технология обработки монолита, бетона или железобетона уже много лет внедрена в комплекс услуг компании «HINIX» ...
Позвонить